محل تبلیغات شما
Reza Rezaei از کردستان ٢٧ خرداد ٩٨
سلام شب بخیر راستش خیلی وقت بود میخواستم این پست رو بذارم اما منتظر موندم که مادربزرگ(مرضیه کرمانشاه)آنلاین بشه و بعد این پست رو بذارم چون این پستی که میذارم مروری بر خاطراتی است که هیچوقت فراموش نمیخواهــند شد.
راستش داشتم گالری مادربزرگ رو همینطوری نگاه میکردم که رسیدم به یه عکسی و کلی خاطرات برام زنده ش،اما این خاطرات همراه با دلتنگی بود چون واقعا دلتنگ کسایی شدم که الان توی اورداپ حضور ندارن البته خیلی دوس دارم ببینم الان کجا هستند ؟
عکس پایینی مال وقتی بود که من تک پسر مرضیه بودم و خانواده داشتیم در واقع من 7تا خواهر داشتم بعدش شد 14 تا این درختچه ی خانوادگی مون بود
یادش بخیر

مادربزرگ

حالا میخوام هم از کسایی یاد کنم که واقعا نبودن شون اذیتم میکنه چون بهترین خاطره ها رو از اینها داشتم و هم اسم خانواده ی مجازی رو بگم(اسم اسامی)
#Sajad(عشق مریم)
#مریم(ma0099) {همیشه باهاش کل کل داشتم}
#سارا34
#فردین ستاره
#خوشگل شهر پریا
#اسرا1378
#هستی19
#هیلدا
#لیانا مشهد
#دلارام گچساران
#مرضیه کرمانشاه
#پرنیا
#شایسته 79
#پویا
#شاینی(سارا)
راستش ماشالله زیاد بودیم یادم نمونده.
عکس دیگه ایی که میخوام بذارم مادر بزرگ با دستای خودش درست کرده و اواتار اکثر دوستان رو گذاشته دستت دردنکنه مادر

مادربزرگ

#آهو26
#خوشتیپ
#آوای بهار(نقره خانم)
#لوسی
#مهدی عیار
#ستار(کلنل)
#علیییی(جغد)
#آیت بزرگ (هرجا هستی تنت سلامت رفیق)
#النا7(آرزوی خوشبختی و موفقیت میکنم برات خواهرم)
#محیا
#ساینا78
#حدیث ناناز(بچه دار شد و دیگه نیومد)
#حسی
#ژالان(سال 94 اومدم اولین نفری بود باهاش حرف زدم)
#مهدیه00
#ساجده
#Dorsa
#دنیا مشهد
#ترمه25
#محمد لرستان(شاخ اورداپ)
#مریسا7(امشب انلاین شد)
#فاطمه بوشهر
#صحرا27
#آیناز74

راستش دلم گرفت از اینکه نیستن و خبری ازشون ندارم
بادیدن این عکسها کلی خاطرات و اتفاقات واسم زنده شد
اگه اسم کسی از قلم افتاد زیر همین پست ازشون یادی کنیم
برای تک تک شون آرزوی خوشبختی و موفقیت و سربلندی میکنیم،تنشون سلامت و لبشون خندون
ببخشید پستم طولانی بود ولی بنظر خودم فکر میکنم ارزش داره و از پستای دیگه ام بیشتر دوسش دارم
بازم عذر میخوام مخلص همگی

تقویت اعتماد به نفس (psy hamyar)

تبریک و تسلیت بچه های اورداپ *** سپهبد حاج قاسم سلیمانی*** (setare00)

مرد بی ادعا؛ سرباز قاسم سلیمانی (asal)

رو ,راستش ,خاطرات ,چون ,تک ,پست ,رو بذارم ,پست رو ,و موفقیت ,خوشبختی و ,کلی خاطرات

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Lloyd's page saukenidu William's game وطنی که برایش می جنگم فروشگاه عینک دودی| نایس آرنا پایگاه مقاومت شهید کاویانی سوخته سرا خیابان بیکر پلاک 221B فروشگاه بزرگ اینترنتی رسانه خبری هدهد موزیک