محل تبلیغات شما
لیلیوم ٩ اردیبهشت ٩٩
امروز آغاز شد،هنوز چشمانم بسته ک دستم را زیر بالشت میبرم و گوشی و پیدا میکنم
.سرچ اورداپ.جستجوی اعضا.کلنل.سنگ صبور رو پلی میکنم
دوباره پتو رو روی سرم میکشم و زمزمه میکنم مثل چمن:اندوه بزرگیست،انبوه انتظار.،و یک آن میبینم ب قول آسنات:در دلم آهسته میگرید کسی
و بی پروا مثل مسیح عاشق:برای از تو گفتن بی اجازه ب آغوش شعرهایم کشاندمت!ومثل بهار از خودم میپرسم:آیا غمِ عزیز کسی بوده ای؟!
اما همیشه ب قول سوگند:و من فرار میکنم از فکر کردن ب او مثل رد کردن آهنگی.
غم در دلم سنگین میشود و گُر میگیرم.پتو رو کنار میزنم و موهامو از صورت خیسم بالای سرم جمع میکنم،در دلم نهیب میزنم ک ب خودت بیا همونطور ک مهسا۷۷ گفته:بیدار شو و رویاتو بساز.
پامیشم و آبی ب صورتم میپاشم و مثل ارسلان میگم:و اویی ک خداست،با اینکه مثل رضا نت بوی معتقدم :ی وقتایی گذشتن از کسی ک دوستش داری خیلی بهتره .
اما همچنان لبخند ب لبم میاد وقتی یادم میفته ک ب قول پرنیا:تو قشنگ ترین تیتر زندگی منی.!
ی استکان چای میریزم و عطرشو بو میکنم و ب گفته ی دنیا فکر میکنم :چ کسی میگوید اینجا مجازیست؟!هزار بارم بخوایم ازش کوچ کنیم بازم ب قول بانوی دی:کوچ تا چند؟!مگر میشود از خویش گریخت؟!
ما با اورداپ بزرگ شدیم و چند سالیه ک کنار همیم و ب قول آوای بهار :ناگهان چ زود دیر میشود.
اما حکم رو محمد متین داده اونجا ک میگه:حکم دل است،و هیچ وقت ب قول فلفل:از شکستن دلت نترس ک میشکنه اما محکمتر از قبل میشه.
با همه ددگیها،دل مردگی ها ب قول عابدی:کمیم ولی باهمیم.
میرم روی تراس خونه و ب بیکرانی و آرومی دریا نگاه میکنم و ب قول مهسا۲۹:دنیا هنوز قشنگیهاشو داره.
لبخند میزنم و میگم ب قول آیت:دلم ی جوریه ولی پر از صبوریه
و چشمامو میبندم و توی دلم ب قول یاسین میگم:حق القدمت را با جان میدهم ای دوست.
سرچ اعضا.مریم پی آر.پلی آهنگ ب حرفم عمل کن ،خودتو بغل کن.
مثل پسر کوهستان:بدون مخاطب
خانه رویایی
این عکس تاریخ 09 اردیبهشت 1399 ارسال شده.

تقویت اعتماد به نفس (psy hamyar)

تبریک و تسلیت بچه های اورداپ *** سپهبد حاج قاسم سلیمانی*** (setare00)

مرد بی ادعا؛ سرباز قاسم سلیمانی (asal)

ب ,قول ,ک ,میکنم ,مثل ,دلم ,ب قول ,و ب ,میزنم و ,پتو رو ,میکنم و

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

leomeaboggting (: Blue معرفی مشاهیر و بزرگان پایان نامه|پروژه|مقاله|پیشنهاد پروژه دانشجویی|ورد Word صدور گواهینامه ایزو معتبر ثبت نام پایگاه تخصصی تناسب اندام و آموزش مطالب روانشناسی شرکت پالایش کود suntajohndo istrannelfcon